Zelenina od emy

Karáskova limonáda

Karáskova limonáda je sycený nápoj vycházející z více než stoleté historie společnosti Kalabria a z hodnot jejího prvorepublikového majitele Josefa Karáska. Naší zásadou je použití přírodních surovin nejvyšší kvality, osvědčených výrobních postupů a místně obvyklých příchutí, v některých případech inovovaných pro 21. století.

 Přírodní přísady

 Věříme v pravou chuť přírody. Limonádu vyrábíme bez chemikálií a "éček" a sladíme sníženým množstvím cukru. Neobsahuje žádná umělá sladidla nebo barviva. Lze ji tak bez obav podávat i dětem nebo osobám, které dbají na zdravý životní styl.

 Tradiční chuť

 Ve světě, který nabízí nepřeberné množství chutí, se odlišujeme důrazem na to, v čem jsme vyrůstali a co je nám vlastní - na klasické české chutě inspirované mnohdy zapomenutými recepty z První republiky a inovované pro dnešní moderní dobu. Nenajdete u nás žádnou exotiku, ale zato víte, že do rukou dostáváte příchuť, se kterou nikdy nešlápnete vedle.

 Stoletá tradice nejen na etiketách

 Společnost Kalabria byla založena již v roce 1911 a my toto dědictví bereme velmi vážně. Ctíme hodnoty našich předchůdců a snažíme se vyrábět produkty, které by chutnaly i jim a na které by mohli být hrdí.

 ​Láska k řemeslu

 Ve světě plném digitalizace, automatů a techniky stále věříme v poctivou práci. Sami jsme vybírali správné příchutě. Naše etikety jsou ručně malované. Sami si vaříme a stačíme naše limonády. A sami je s chutí pijeme. 

Snažíme se, aby Karáskova limonáda byla jiná. Česká, tradiční, přírodní, vynikající chuti a stabilní kvality. Navazujeme tak na prvorepublikovou tradici čistě přírodních surovin, originálních příchutí se skutečnou chutí ovoce a snadno rozpoznatelnou estetikou lahvi a etiket. Věříme, že Karáskova limonáda je nápojem, na který se budete těšit.

David Prchal / Kalabria s.r.o.

Z nabídky farmáře