Zelenina od emy

Krakonošovo pekařství

Kváskový chléb (z přírodních žitných kvasů), vysocký chleba z parní pece, lučanské a vysocké housky, ořechový chléb, semínkový chléb, bratislavské rohlíčky, koblihové kremrole..., to jsou jen některé z mnoha oblíbených výrobků, díky nimž k nám chodí lidé z jablonecka a semilska nakupovat přes dvacet let (že je to pečivo opravdu vyhlášené dokazuje i fakt, že už jsme s ním provoněli i část Prahy).

A hlavně, naše pečivo je upečené, ne jen rozpečené či dopečené. Čerstvé a dobré bude i za hodinu, až si ho z obchodu přinesete domů.


Běžnou nabídku pečiva průběžně doplňujeme o sezónní výrobky (jidáše, vánočky, mazance...), ale i pekařské a cukrářské speciality. 

Těšíme se na Vás a už dopředu Vám přejeme dobrou chuť"


Kváskový chléb (z přírodních žitných kvasů), vysocký chleba z parní pece, lučanské a vysocké housky, ořechový chléb, semínkový chléb, bratislavské rohlíčky, koblihové kremrole..., to jsou jen některé z mnoha oblíbených výrobků, díky nimž k nám chodí lidé z jablonecka a semilska nakupovat přes dvacet let (že je to pečivo opravdu vyhlášené dokazuje i fakt, že už jsme s ním provoněli i část Prahy). A hlavně, naše pečivo je upečené, ne jen rozpečené či dopečené. Čerstvé a dobré bude i za hodinu, až si ho z obchodu přinesete domů.

René Hlůže / Integra H+H, s.r.o.

Z nabídky farmáře