Zelenina od emy

Rybářství Kolář

Rybářství Kolář na Vysočině provozuje rodina Kolářových od roku 2013, kdy navazuje na letité zkušenosti Rybářství Velké Meziříčí, které patří již přes 40 let k tradičním producentům tržního pstruha. Na tradici pstruhařství, založenou tehdejším podnikem státního rybářství v 60. letech minulého století chceme navázat poctivou prací a mnohaletými rodinnými zkušenostmi z oblasti zemědělství.

Naše zkušenosti a úspěchy v tradičním zemědělství hrály nejdůležitější roli při rozhodování, zda bychom zvládli vrátit slávu českým pstruhům a znovu je dostat na stůl českých rodin, především těch s dětmi, protože se jedná o vynikající pochoutku se skvělými hodnotami pro zdraví každého dítěte i dospělého“, říká pan Kolář z Vysočiny.

Kromě klasického chovu pstruha duhového se zabýváme také dlouhodobě chovem sivena amerického a dalších sladkovodních ryb jako jsou kapr, lín, candát, amur, tolstolobik, štika atd. V souladu s tradicemi poctivě udržuje kolem 150 rybníků na Vysočině (cca 800 ha vodní plochy).

Za kvalitou našich sladkovodních ryb je především profesionální péče a maximální láska, se kterou se chovu ryb věnujeme a také nádherná, zdravá příroda Vysočiny, což je poznat hned při prvním ochutnání.

Naše výrobky z ryb, byly oceněny značkami KLASA, ČESKÝ VÝROBEK a TOP DELIKATESA, což poukazuje na výbornou jakost těchto produktů.

Naše zkušenosti a úspěchy v tradičním zemědělství hrály nejdůležitější roli při rozhodování, zda bychom zvládli vrátit slávu českým pstruhům a znovu je dostat na stůl českých rodin, především těch s dětmi, protože se jedná o vynikající pochoutku se skvělými hodnotami pro zdraví každého dítěte i dospělého.

Petr Leščenko / Rybářství Kolář, a.s.

Z nabídky farmáře