Zelenina od emy

True Tea

Mohou investiční bankéř a právník vařit dobrý čaj? Jmenujeme se Vašek Binar a Michal Hora a chceme tě přesvědčit, že můžeme.

Seznámili jsme se v zadních lavicích anglického gymnázia v Olomouci, odkud naše společné dospívání pokračovalo na studiích v Praze, kde jsme následně začali pracovat.

Ve volném čase rádi cestujeme a na našich cestách jsme se seznámili s nejrozličnějšími čajovými kulturami. Zjistili jsme, že čaje jsou hned po vodě nejčastěji konzumovaným nápojem na světě, a jsou též nejstaršími funkčními nápoji. V různých koutech světa jsme si zvykli využívat osvěžení a benefitů, které nám čaje poskytují. Jak ubývalo času na cesty a přibývalo hodin strávených v práci, začali jsme hledat čajové produkty, které by nám poskytly to, na co jsme zvyklí a to ideálně v pohodlné formě v lahvi. Vyzkoušeli jsme spousty ledových čajů, ale neobjevili jsme kvalitní poctivě vařený čaj bez konzervačních látek.

A tak se zrodil se nápad vařit a nabídnout lidem čaje vlastní. Čaje vařené z poctivé dávky kvalitních lístků tradiční cestou dle původních receptur. Naše True Tea jsou ledové čaje připravované přirozeným způsobem, čaje na které jsme hrdí. Na tvé zdraví!

Mohou investiční bankéř a právník vařit dobrý čaj? Jmenujeme se Vašek Binar a Michal Hora a chceme tě přesvědčit, že můžeme. Vyzkoušeli jsme spousty ledových čajů, ale neobjevili jsme kvalitní poctivě vařený čaj bez konzervačních látek. A tak se zrodil se nápad vařit a nabídnout lidem čaje vlastní. Čaje vařené z poctivé dávky kvalitních lístků tradiční cestou dle původních receptur. Naše True Tea jsou ledové čaje připravované přirozeným způsobem, čaje na které jsme hrdí. Na tvé zdraví!

Jakub Dolanský / VABICO , s.r.o.

Z nabídky farmáře