Zelenina od emy

Farma Loužná

Zabýváme se chovem kuřátek a kohoutků takzvaným volným způsobem (free range), který u nás byl běžný před nástupem intenzivních velkochovů a v současnosti je známý především z francouzských farem. Tento způsob chovu je zaměřený především na psychickou i fyzickou pohodu chovaných zvířat.
Té dosahujeme kvalitním krmením, umožněním dostatku pohybu a navozením běžného denního biorytmu, který se co nejvíce podobá podmínkám domácích chovů.

Samozřejmostí je, že náš chov probíhá bez podpůrných prostředků, léčiv a jiných zásahů pro urychlení růstu. Ten trvá někdy i několikanásobně déle než v intenzivních chovech. Díky zmíněným zásadám se dostáváme ke zdravému, vysoce kvalitnímu a vyzrálemu masu.

Zabýváme se chovem kuřátek a kohoutků takzvaným volným způsobem (free range), který u nás byl běžný před nástupem intenzivních velkochovů.. Samozřejmostí je, že náš chov probíhá bez podpůrných prostředků, léčiv a jiných zásahů pro urychlení růstu. Ten trvá někdy i několikanásobně déle než v intenzivních chovech. Díky zmíněným zásadám se dostáváme ke zdravému, vysoce kvalitnímu a vyzrálemu masu.

Ladislav Jelínek / Farma Loužná s.r.o.

Z nabídky farmáře