Zelenina od emy

Willy & Pauli

Naši rodinnou čokoládovnu " Chocolaterie Willy & Pauli " jsme zakládali před několika lety s jediným cílem a snem - věnovat se výrobě vlastních čokolád a čokoládových výrobků.

Naše cesta k vlastní výrobě byla dlouhá a složitá, ale neměnili bychom :-)

Naše čokolády vyrábíme přímo z fine kakaových bobů  ( BEAN TO BAR ) z Tanzanie odrůdy Trinitario v Bio kvalitě a celý výrobní proces si děláme sami, s velkým podílem ruční práce.

I balení je ruční, s podpisem Mistra Chocolatiera.

Naše čokolády splňují nejvyšší standardy, tzn. že jsou BioFairtradeBean to BarSingle Origin,Vegan ( kromě mléčné ), bez lecitinubez lepkubez rostlinných tuků ( bez palmového oleje ! ) a jiných dochucovadel, obsahují jen čisté suroviny nejvyšší kvality.

Klademe velký důraz na kvalitní suroviny a precizní zpracování našich čokolád.
Čokolády vyrábíme v malých sériiích, takže výrobky jsou vždy čerstvé.

Každé naší čokoládě věnujeme maximální péči a pozornost.

Chtěli bychom dokázat, že i v dnešní době lze v naší zemi vyrobit opravdu kvalitní čokoládu, která se vyrovná i světovým špičkám.

Přejeme Vám dobrou chuť a mnoho krásných chvil s našimi čokoládami ! :-)

Naši rodinnou čokoládovnu " Chocolaterie Willy & Pauli " jsme zakládali před několika lety s jediným cílem a snem - věnovat se výrobě vlastních čokolád a čokoládových výrobků. Naše cesta k vlastní výrobě byla dlouhá a složitá, ale neměnili bychom :-) Naše čokolády vyrábíme přímo z fine kakaových bobů ( BEAN TO BAR ) z Tanzanie odrůdy Trinitario v Bio kvalitě a celý výrobní proces si děláme sami, s velkým podílem ruční práce. I balení je ruční, s podpisem Mistra Chocolatiera. Naše čokolády splňují nejvyšší standardy, tzn. že jsou Bio, Fairtrade, Bean to Bar, Single Origin,Vegan ( kromě mléčné ), bez lecitinu, bez lepku, bez rostlinných tuků ( bez palmového oleje ! ) a jiných dochucovadel, obsahují jen čisté suroviny nejvyšší kvality. Klademe velký důraz na kvalitní suroviny a precizní zpracování našich čokolád. Čokolády vyrábíme v malých sériiích, takže výrobky jsou vždy čerstvé. Každé naší čokoládě věnujeme maximální péči a pozornost. Chtěli bychom dokázat, že i v dnešní době lze v naší zemi vyrobit opravdu kvalitní čokoládu, která se vyrovná i světovým špičkám. Přejeme Vám dobrou chuť a mnoho krásných chvil s našimi čokoládami ! :-)

Pavlína Svobodová / INGSTAR s.r.o.

Z nabídky farmáře