Zelenina od emy

PASTA mamma

V naší rodinné firmě vyrábíme každý den čerstvé těstoviny z italských surovin a podle původních receptur.

V sortimentu máme těstoviny vaječné i bezvaječné, plněné /ravioli, tortellini/ i neplněné /spaghetti, tagliatelle, penne apod./ a také bramborové gnocchi.Víme, že pro dosažení skvělé chuti a plné žluté barvy těstovin jsou důležité kvalitní suroviny – mouka a vejce, proto semolinovou mouku nakupujeme přímo v Itálii a vejce pouze od vybraných tuzemských dodavatelů.

Díky nim tak v procesu výroby čerstvých těstovin nemusíme používat žádné konzervanty ani barviva.

Našimi partnery jsou restaurace, hotely, jídelny i maloobchodní prodejci, kterým záleží na špičkové kvalitě, spolehlivosti a rychlosti dodání. 

V naší rodinné firmě vyrábíme každý den čerstvé těstoviny z italských surovin a podle původních receptur. V sortimentu máme těstoviny vaječné i bezvaječné, plněné /ravioli, tortellini/ i neplněné /spaghetti, tagliatelle, penne apod./ a také bramborové gnocchi. Víme, že pro dosažení skvělé chuti a plné žluté barvy těstovin jsou důležité kvalitní suroviny – mouka a vejce, proto semolinovou mouku nakupujeme přímo v Itálii a vejce pouze od vybraných tuzemských dodavatelů. Díky nim tak v procesu výroby čerstvých těstovin nemusíme používat žádné konzervanty ani barviva. Našimi partnery jsou restaurace, hotely, jídelny i maloobchodní prodejci, kterým záleží na špičkové kvalitě, spolehlivosti a rychlosti dodání.

Ing. Dominik Boor / PASTA s.r.o.

Z nabídky farmáře