Zelenina od emy

Česká síťovka

Česká síťovka znovu přichází na trh v roce 2012 pod mým vedením. 

Před ní se na trhu objevili i jiní výrobci, ale bohužel se jim nepodařilo prosadit.

Mám svou vlastní  filozofii: „Ze všeho co dělám, chci mít dobrý pocit.“ A to je zřejmě i základ úspěchu. Je pro mne důležitý každý zákazník, bez ohledu na typ síťovky a odebrané množství. Práce mne baví a stejně tak i mé spolupracovníky.

Vyrábíme tašky na míru, každá naše síťovka je originál.

Naši síťovku si můžete koupit na našem e.shopu, objednat jako reklamní předmět, který jistě potěší vaše klienty nebo zákazníky nebo si můžete do naší síťovky nakoupit přímo, a to v prodejnách jakými je: WineFood Market, Sklizeno, Country life a další.

Vyrábíme také dárkové síťovky, které udělaly radost již mnoha zaměstnancům nebo klientům firem SKANSKA, ALLIANZ, O2, Kofola a mnohým dalším.

Česká síťovka znovu přichází na trh v roce 2012 pod mým vedením. Před ní se na trhu objevili i jiní výrobci, ale bohužel se jim nepodařilo prosadit. Mám svou vlastní filozofii: „Ze všeho co dělám, chci mít dobrý pocit.“ A to je zřejmě i základ úspěchu. Je pro mne důležitý každý zákazník, bez ohledu na typ síťovky a odebrané množství. Práce mne baví a stejně tak i mé spolupracovníky. Vyrábíme tašky na míru, každá naše síťovka je originál. Naši síťovku si můžete koupit na našem e.shopu, objednat jako reklamní předmět, který jistě potěší vaše klienty nebo zákazníky nebo si můžete do naší síťovky nakoupit přímo, a to v prodejnách jakými je: WineFood Market, Sklizeno, Country life a další. Vyrábíme také dárkové síťovky, které udělaly radost již mnoha zaměstnancům nebo klientům firem SKANSKA, ALLIANZ, O2, Kofola a mnohým dalším.

Martin Prokop / POAK CZ, s. r. o.

Z nabídky farmáře