Zelenina od emy

MLÝN PERNER

MLÝN VE SVIJANECH BYL ZALOŽEN ROKU 1420 A VE SVÉ HISTORII PATŘIL DO MAJETKU VÝZNAMNÝCH ŠLECHTICKÝCH RODŮ.
PO OBDOBÍ ROZMACHU MLÝNA, KTERÝ BYL ZA PRVNÍ REPUBLIKY VE VLASTNICTVÍ RODINY PERNEROVY, DOŠLO V ROCE 1948 KE ZNÁRODNĚNÍ A AŽ V ROCE 1992 SE MLÝN V RESTITUCI VRÁTIL DO RODINNÉHO MAJETKU.
PO DVOU DEKÁDÁCH ROZVOJE DNES PATŘÍ RODINNÝ MLÝN PERNER MEZI NEJVĚTŠÍ TUZEMSKÉ VÝROBCE MOUKY A DISPONUJE NEJVYSPĚLEJŠÍ MLÝNSKOU TECHNOLOGIÍ V ČESKÉ REPUBLICE SPOLEČNĚ S UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIÍ NA MLETÍ JEMNÝCH CELOZRNNÝCH MOUK S GRANULACÍ MOUK HLADKÝCH. ORIENTUJE SE NA LOKÁLNÍ PRODUCENTY OBILÍ A ŠPIČKOVOU KVALITU PRODUKTU.

MLÝN VE SVIJANECH BYL ZALOŽEN ROKU 1420 A VE SVÉ HISTORII PATŘIL DO MAJETKU VÝZNAMNÝCH ŠLECHTICKÝCH RODŮ. PO OBDOBÍ ROZMACHU MLÝNA, KTERÝ BYL ZA PRVNÍ REPUBLIKY VE VLASTNICTVÍ RODINY PERNEROVY, DOŠLO V ROCE 1948 KE ZNÁRODNĚNÍ A AŽ V ROCE 1992 SE MLÝN V RESTITUCI VRÁTIL DO RODINNÉHO MAJETKU. PO DVOU DEKÁDÁCH ROZVOJE DNES PATŘÍ RODINNÝ MLÝN PERNER MEZI NEJVĚTŠÍ TUZEMSKÉ VÝROBCE MOUKY A DISPONUJE NEJVYSPĚLEJŠÍ MLÝNSKOU TECHNOLOGIÍ V ČESKÉ REPUBLICE SPOLEČNĚ S UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIÍ NA MLETÍ JEMNÝCH CELOZRNNÝCH MOUK S GRANULACÍ MOUK HLADKÝCH. ORIENTUJE SE NA LOKÁLNÍ PRODUCENTY OBILÍ A ŠPIČKOVOU KVALITU PRODUKTU.

Martin Prokop / MLÝN PERNER SVIJANY, spol. s r. o.

Z nabídky farmáře