Zelenina od emy

Nakladatelství KAZDA

Milí čtenáři,
 
rozhodli jsme se společně založit v Ráječku na kraji Moravského krasu nakladatelství a e-shop s knihami a CD. Budeme vydávat svým způsobem výjimečné knihy a CD, a to napříč všemi žánry - od pozoruhodných lidských osudů inspirativních osobností a příběhů přes kvalitní pohádky až po nevšední rádce pro rodinu, partnerské vztahy a výchovu dětí.  

Plánujeme také vydávání knih o přírodě a zahradách, vnímajících jejich hlubší metafyzický rozměr a možnosti spolupráce s neviditelnými živly, a dále knih o různých možnostech udržení a znovunabytí zdraví. Autoři budou domácí i zahraniční. 

Naše knihy a CD mají čtenářům přinášet radost a povzbuzení do života svou vnitřní živostí, opravdovostí, mají posilovat dobrá předsevzetí a odhodlání a podporovat harmonii mezi člověkem a jeho okolím. Jde nám více než o zábavu nebo stavění vzdušných zámků. Nechceme také děsit a vzbuzovat kontroverze. Všechny produkty v našem online obchodě s knihami a CD budou blízké životu, praktické, založené na zkušenostech, vzdáleny neživotné filozofii a úvahám. Budou také stát samy o sobě, bez vazby na světonázor nebo vyznání.

Do budoucna je možné vydávání filmů a dokumentů. Tyto stránky budou postupně kromě obchodu obsahovat také články a videa a rozhovory s autory. Patrně budeme pořádat i přednášky a semináře našich autorů. O všech novinkách vás budeme pravidelně informovat.

Srdečně,
 
Václav a Michaela Kazdovi

Milí čtenáři, rozhodli jsme se společně založit v Ráječku na kraji Moravského krasu nakladatelství a e-shop s knihami a CD. Budeme vydávat svým způsobem výjimečné knihy a CD, a to napříč všemi žánry - od pozoruhodných lidských osudů inspirativních osobností a příběhů přes kvalitní pohádky až po nevšední rádce pro rodinu, partnerské vztahy a výchovu dětí. Plánujeme také vydávání knih o přírodě a zahradách, vnímajících jejich hlubší metafyzický rozměr a možnosti spolupráce s neviditelnými živly, a dále knih o různých možnostech udržení a znovunabytí zdraví. Autoři budou domácí i zahraniční. Naše knihy a CD mají čtenářům přinášet radost a povzbuzení do života svou vnitřní živostí, opravdovostí, mají posilovat dobrá předsevzetí a odhodlání a podporovat harmonii mezi člověkem a jeho okolím. Jde nám více než o zábavu nebo stavění vzdušných zámků. Nechceme také děsit a vzbuzovat kontroverze. Všechny produkty v našem online obchodě s knihami a CD budou blízké životu, praktické, založené na zkušenostech, vzdáleny neživotné filozofii a úvahám. Budou také stát samy o sobě, bez vazby na světonázor nebo vyznání. Do budoucna je možné vydávání filmů a dokumentů. Tyto stránky budou postupně kromě obchodu obsahovat také články a videa a rozhovory s autory. Patrně budeme pořádat i přednášky a semináře našich autorů. O všech novinkách vás budeme pravidelně informovat. Srdečně, Václav a Michaela Kazdovi

Martin Prokop / Nakladatelství KAZDA s.r.o.

Z nabídky farmáře